Kategorijos
 
Gamintojai
 
Partneriai

 

 
Prekių krepšelis
Jūsų krepšelis dar tuščias
 
Ypatingos
DSC PC585 DSC PC585
36.40 €  
 

Pirkimo instrukcijos

Jei patinka kuri nors prekė mūsų parduotuvėje ir pageidaujate ją pirkti, pirmiausia įdėkite šią prekę į "Prekių krepšelį" paspausdami nuorodą "Įdėti į krepšelį". Į savo prekių krepšelį galite sudėti daug prekių - kiek tik pageidaujate. Išsamesnę informacija apie sudėtas prekes krepšelyje matysite paspaudę nuorodą puslapio viršuje "Krepšelis".

Jei jau išsirinkote visas pageidaujamas prekes - paspauskite "Atsiskaitymas". Elektroninė parduotuvės sistema paprašys prisijungti prie parduotuvės duomenų sistemos įvedant savo elektroninio pašto adresą ir slaptažodį, o jei perkate pirmą kartą - pirmiausia turėsite užsiregistruoti įvedant savo vardą, pavardę, adresą ir t.t. Naujam vartotojui užsiregistravus ir prisijungus prie parduotuvės sistemos, bus galima tęsti prekių užsakymą. Tiesiog sekite nurodymus: pasirinkite prekių pristatymo budą (galbūt galimi keli variantai), po to - apmokėjimo būdą. Dėmesio! Galutinis užsakymo pateikimo patvirtinimas yra paspaudžiant mygtuką "Patvirtinti užsakymą".

Pateiktą užsakymą būtina kuo skubiau apmokėti!

Apmokėjus užsakymą, apie tolesnę užsakymo vykdymo būklę informuosime el. paštu arba šią informaciją galėsite peržiūrėti parduotuvės sistemoje (užsakymų istorijoje). Jei iškils klausimų - susisieksime su jumis telefonu arba el. paštu.